C E N G E R B E A C H R E S O R T & S P A

KUSURSUZ
KONAKLAMA

187 adet standart oda, 5 adet ekonomik oda, 2 adet Engelli odası, 20 adet arakapılı aile odası, 52 adet Ranzalı aile odası bulunan tesisimizde toplam oda sayımız 266 dır.

STANDART

Standart Odalar

Bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak, balkon, merkezi klima, parke zemin, televizyon, minibar, banyo, duş kabini, klozet, saç kurutma makinesi ve banyo telefonu içeriyor.

Keyifli bir tatil için gerekli tüm detayları düşündük.

EKONOMİ

Ekonomi Odaları

Bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak, merkezi klima, parke zemin, televizyon, minibar, banyo, duş kabini, klozet, saç kurutma makinesi ve banyo telefonu barındırıyor. Eksiksiz bir konaklama deneyimi sizi bekliyor.

AİLE

Aile Odaları

Ranzalı aile odalarımız daha geniş, bir adet french bed, bir adet ranza ve tek banyo içeriyor. Ara kapılı aile odalarımız iki ayrı oda ve tek banyodan oluşuyor. Bir odada çift kişilik, diğer odada 2 adet tek kişilik yatak yer alıyor.

Aile odalarımız standart odalarımızdaki tüm özellikleri barındırıyor ve ailenize harika bir tatil sunuyor.

ENGELLİ

Engelli Odaları

Bir adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak, merkezi klima, parke zemin, televizyon, minibar, banyo, duş kabini, klozet, saç kurutma makinesi ve banyo telefonu barındırıyor. İhtiyaçlarınıza özel en ince detayları bir araya getirdik.