C E N G E R B E A C H R E S O R T & S P A

ETKİNLİK

Çenger Hotel, Akdeniz’in gözdesi Antalya’da hayalinizdeki gibi bir tatil vadediyor. Yüzme havuzları, yetişkinlere ve çocuklara özel etkinlikler ve spor aktiviteleriyle burada günler çok renkli geçiyor.

PLAJ

Plaj

Plajımız kum-çakıl dır. Otelden plaja geçiş alt geçitle sağlanmaktadır.Plajda şezlong , şezlong minderi , güneş şemsiyesi , plaj havlusu ücretsiz olarak temin edilebilir.

Plajda snack restaurantımız mevcuttur.

HAVUZLAR

Havuzlar

Tatilin tadını çıkarmak için havuzlarımız sizi çağırıyor. Açık havuz ya da kapalı havuzdan dilediğinize geçin, seçim sizin.

Havuzlarımızda şezlong, plaj havlusu ve şemsiyelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Çenger Hotel minikleri de sevindiriyor, çocuk havuzumuz minikleri serinlemeye davet ediyor.

MİNİ KULÜP

Mini Kulüp

Oyun tutkunu minikler Mini Kulüp’te bir araya geliyor. Mini Kulüp haftanın 6 günü boyunca 4-12 yaş arasındaki çocuklara keyifli anlar yaşatıyor.

Minikler, sabah saatlerinde ve öğleden sonra öğ-retici oyunlar ve eğlenceli etkinlikler eşliğinde günü harika geçiriyor.

EĞLENCE

Spor & Eğlence

Eğlenceli karşılaşmalar için harekete geçin. Tenis kortları, bowling salonu, bilardo masaları ve dart tahtaları sizi çağırıyor.

İnternet cafe ve PlayStation salonunda dakikalarınızı keyifle geçirebilirsiniz. Eğlencenin temposunu yükseltmek için gece diskoya davetlisiniz.