ODALAR

198 adet standart oda, 3 adet Engelli odası, 20 adet arakapili aile odası, 40 adet Ranzali aile odasi ve 7 adet Ekonomik oda bulunan tesisimizde toplam oda sayımız 268 dir.

HERŞEY DAHİL
Tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler Herşey dahil Konseptindedir. Tesisimizde herşey dahil sistemi sabah saat 10.00'da başlayıp gece saat 24.00'e kadar devam etmektedir. Disko da tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ücrete tabidir.

Standart Oda (198 adet)
Çift kişilik ve tek kişilik yatak, merkezi klima (belirli saatlerde), uydu tv yayını, tv den müzik yayını, direkt telefon, banyoda telefon, minibar, WC, banyolarda dus, saç kurutma makinesi, dijital kasa, balkon mevcuttur.Tüm odalar parke zemin kaplıdır.

Ekonomi Odaları (7 adet)
Çift kişilik ve tek kişilik yatak, merkezi klima (belirli saatlerde), uydu tv yayını, tv den müzik yayını, direkt telefon, banyoda telefon, minibar, WC, banyolarda dus, saç kurutma makinesi, dijital kasa, balkonsuzdur.Tüm odalar parke zemin kaplıdır. 

Engelli Odaları (2 adet)

Ranzalı Aile Odası
Standart odadan daha geniş odalardır.1 french bed ve çiftli ranzadan oluşur.Tek banyolu odalardır.

Ara Kapılı Aile Odası
Ara kapılı iki ayrı oda, tek banyolu, bir odada çift kişilik, diğer odada 2 adet tek kişilik yatak  mevcuttur. Diğer özellikler standart odada belirtildiği gibidir.

0 (242) 212 18 92